"Endüstriyel Yüzey İşlem Teknolojisinde Çözüm Ortağınız..."
KALİTE

kalite

 

 

KALİTE POLİTİKASI

 

Firmamız; endüstriyel ve ultrasonik makine sektöründe termine uyma, fiyat politikasıyla ve kalite bilincinde olan personelleri ile sektöründe en saygın firma olarak yer almayı amaçlamaktadır.

 

Bu kriterlerin devamlılığı için çevreye duyarlı, iş sağlığı ve güveliğini içinde, teknolojik yenilikleri yakından takip ederek, sürekli iyileştirmlerle müşteri istek ve beklentilerine göre müşteri ihtiyaçlarını belirleyerek müşteri memnuniyeti ve sadakını en üst düzeyde sağlamaktır.

ÇEVRE POLİTİKASI

 

Sürdürdüğümüz üretim ve hizmet faaliyetlerinde, çevreye verilebilecek olumsuz etkileri en aza indirmek ve çevrecilikte öncü kuruluş olmak en önemli hedefimizdir.

Faaliyetlerimizde, ülkemizdeki veya çalışılan ülkelerdeki çevre ile ilgili yasal zorunluluklara, uymayı taahhüt ederiz.

Yürüttüğümüz tüm faaliyetlerde, geri dönüştürülebilir atıkların değerlendirilmesi, sınırlı olan doğal kaynak kullanımlarını azaltılması, zararlı atıklardan dolayı oluşacak çevre kirliliğini önlenmesi, doğal varlıklarını en üst seviyede koruması, canlı hayatı olumsuz etkilenmemesi, çevreyi kirletmemek ve olumlu yönde geliştirmek için gerekli tedbirleri almak ve aldırmayı taahhüt ederiz.

Çevre ve çevresel olumsuz etkilerin azaltılması yönünde yaptığımız çalışmaların tüm süreçlerde geliştirerek, sürekli iyileştirmek.